checked Kvalitet

checked Pålidelighed

checked Tillid

checked NYTÆNKNING

checked Præcision

Kontakt os her​

Trekantens El Teknik​ ApS

Andkærvej 24, 7100 Vejle

Find os på Google Maps​

Telefon: 88 44 81 80

Andre afdelinger

Give - Telefon: 88 44 81 81

Billund - Telefon: 88 44 81 83

Århus – Telefon: 88 44 81 84

DØGNVAGT - Brug for vores hjælp?

Står du akut og har brug for vores hjælp, er vi aldrig længere væk end et opkald. Kontakt os - vi er her for at hjælpe dig.

Skriv til os​

Du kan skrive til os over vores e-mail: ​gitte@t-elteknik.dk

eller bruge formularen nedenunder

 
 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Får du ikke en mail fra os indenfor 2 min., hvor vi bekræfter, at vi har modtaget din mail, bedes du benytte den grønne knap til højre.

Læs mere om vores Privatlivs- og cookiespolitik her

Medarbejdere​

​Jesper Warming

Indehaver / aut. El-installatør

(+45) 93 63 86 30

Jesper@t-elteknik.dk

Stig Boll Madsen

Indehaver / daglig leder

(+45) 93 63 86 40

Stig@t-elteknik.dk

Christina Pode

Koordinator

(+45) 93 63 86 50

Christina@t-elteknik.dk

Gitte Blicher

Koordinator

(+45) 93 63 86 60

Gitte@t-elteknik.dk

Benny Gylling

Overmontør – erhverv

(+45) 93 63 86 47

Benny@t-elteknik.dk

Joachim Povlsen

Serviceleder

(+45) 93 63 86 49

joachim@t-elteknik.dk

Philip Vistesen Kofod

Teamleder – nybyg
(+45) 93 63 86 51
philip@t-elteknik.dk

Michael J.

(+45) 93 65 86 32

Zydrunas G.

Kasper K.P.

(+45) 93 63 86 39

Daniel S.
(+​45) XX XX XX XX

Mathias K..
(+45) 93 63 65 38

Trekantens El teknik har udført arbejdet for os med et meget tilfredsstillende resultat. De kom med kort varsel og arbejdede indtil sent for at fuldføre arbejdet.

Helle , 7100 Vejle

​Læs flere her

Det fungerede rigtigt fint og alle økonomiske aftaler og tidsterminer blev overholdt, og der er leveret et rigtig flot stykke arbejde

Seta Consult ApS, 7182 Bredsten

​Læs flere her

Besøg os ​på Facebook

Følg os på Facebook og få større indblik i vores hverdag.

Om os

Hos Trekantens El Teknik ApS går vi højt op i godt håndværk og vi udfører altid el-arbejde i høj kvalitet. Når du vælger os, får du en elektriker og el-installatør med et højt serviceniveau

fb-art