checked Kvalitet

checked Pålidelig

checked Tillid

checked NYTÆnkning

Kontakt os her​

Trekantens El Teknik​ ApS

Karetmagervej 19F, 7100 Vejle

Telefon: 88 44 81 80

Andre afdelinger

Give - Telefon: 88 44 81 81

Billund - Telefon: 88 44 81 83

VAGT - Brug for vores hjælp?

Står du akut og har brug for vores hjælp, er vi aldrig længere væk end
​en e-mail eller et opkald. Kontakt os - vi er her for at hjælpe dig.

Skriv til os​

Du kan skrive til os over vores e-mail: info@t-elteknik.dk​ eller bruge formularen nedenunder

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Læs mere om vores Privatlivs- og cookiespolitik her

Medarbejdere​

​Jesper Warming

Indehaver / aut. El-installatør

(+45) 93 63 86 30

Jesper@t-elteknik.dk

Stig Boll Madsen

Indehaver / daglig leder

(+45) 93 63 86 40

Stig@t-elteknik.dk

Christina Pode

Administrator

(+45) 93 63 86 50

Christina@t-elteknik.dk

Simon K.

Montør

(+45) 93 63 86 31

Simon@t-elteknik.dk

Rasmus H.

Montør

(+45) 93 63 86 33

Rasmus@t-elteknik.dk

Brian N.

Montør

(+45) 93 63 86 34

Brian@t-elteknik.dk

Jan T.

Montør

(+45) 93 63 86 32

Kristian@t-elteknik.dk

Kristian H.

Montør

(+45) 93 63 86 32

Kristian@t-elteknik.dk

Frederik J.

Montør

(+45) 93 63 86 35

Frederik@t-elteknik.dk

Rasmus C.

Montør

Dennis B.

Lærling

(+45) 93 63 86 36

Dennis@t-elteknik.dk

Trekantens El teknik har udført arbejdet for os med et meget tilfredsstillende resultat. De kom med kort varsel og arbejdede indtil sent for at fuldføre arbejdet.

Helle , 7100 Vejle

​Læs flere her

Det fungerede rigtigt fint og alle økonomiske aftaler og tidsterminer blev overholdt, og der er leveret et rigtig flot stykke arbejde

Seta Consult ApS, 7182 Bredsten

​Læs flere her

Besøg os ​på Facebook

Følg os på Facebook og få større indblik i vores hverdag.

Om os

Hos Trekantens El Teknik ApS går vi højt op i godt håndværk og vi udfører altid el-arbejde i høj kvalitet. Når du vælger os, får du en elektriker og el-installatør med et højt serviceniveau

fb-art

Hurtig links

Kontakt

Karetmagervej 19F, 7100 Vejle